Zorganizujte kurz

Kurz Peníze a já je určen pro církve a další organizace pro použití v místě jejich působení. Peníze ovlivňují nás všechny a přesto má mnoho z nás problémy zacházet s nimi správně. Doufáme, že kurz Peníze a já vám pomůže reagovat na skutečné potřeby lidí ve vašem okolí, kterým sloužíte.

Materiály pro kurz Peníze a já jsou ke stažení zdarma. Jediné o co vás žádáme je, abyste nám nahlásili všechny kurzy, které povedete, abychom tak mohli informaci o konání kurzu dát na vědomí případným účastníkům a také abychom mohli monitorovat šíření kurzu.

Začínáme

 • Prosíme začněte tím, že si vytvoříte nový účet. To vám zajistí přístup ke všem materiálům kurzu Peníze a já, které si pak budete moci zdarma stáhnout.
 • Jakmile budete vědět data konání vašeho kurzu, prosíme vás, abyste nám poslali info o Vámi pořádaném kurzu. Díky tomu budou tyto údaje k dispozici možným hostům, kteří budou na internetu vyhledávat nejbližší kurz.
 • Za účelem propagace vašeho kurzu použijte letáčky, do kterých doplníte vaše údaje. Letáčky a pozvánky na kurz je možno objednat/stáhnout...

Přihlásit se Zaregistrovat nový účet

Jaké dokumenty jsou k dispozici ke stažení?

Po té, co se registrujete, budete mít volný přístup ke zdrojům, které potřebujete pro vedení kurzu a to včetně:

 1. Příručka vedoucího: podrobné pokyny pro vedení kurzu Peníze a já ve vašich podmínkách.
 2. Přepisy promluv: kompletní přepisy promluv každého z osmi modulů, které je možno použít při vedení kurzu a to včetně všech cvičení.
 3. Příručka rozpočtového poradce: souhrnné školení pro vaše vedoucí, aby byli vybaveni pro poskytování individuální podpory hostů během a po kurzu.
 4. Příručka hosta: Příručku hosta dostane každý host. Příručka provází hosta kurzem a poskytuje mu vedení v probíraných tématech i prostor pro vlastní poznámky a připomínky.
 5. Týdenní zápisník výdajů
 6. Nástroj pro sestavení rozpočtu – papírová verze
 7. Několik možností jak vyrovnat rozpočet
 8. Užitečné webové stránky